Біткоін

Мільярдер із Єгипту заявляє, що не варто порівнювати золото та BTC

Мільярдер з Єгипту Нагин Савіріс оптимістично ставиться до золота і не планує здійснювати криптоінвестиції в BTC, вважаючи їх ризикованим бізнесом.

У своїх коментарях, які були опубліковані в The National News, бізнесмен їхнього Єгипту Нагін Савіріс висловлює свою думку про те, що порівняння людьми золота та Біткоіна не є вірним. Савіріс переконаний у тому, що золото все ще виступає у ролі дієвого активу-притулку та “безпечної гавані”, повідомляє news.bitcoin. Він також переконаний, що інвестиції в криптовалюту дуже спекулятивні, і він не займається цим.

Зазначається, що на підтвердження впевненості Савіріса в дорогоцінному металі в порівнянні з криптоактивами одна з компаній, яким він надає підтримку, AKH Gold, уклала угоду з розвідки 9 блоків у багатій на золоту Східну пустелю Єгипту. Ще одна компанія, яку очолює мільярдер, La Mancha Holding, за повідомленнями, цього року заснувала інвестфонд на $1,4 млрд для вкладень у золотодобувну галузь.

У питанні, що стосується криптовалют, підприємець переконаний, що саме їхня волатильність перетворює їх на ризиковані інвестиції. З цієї причини, застерігаючи вкладників, Савіріс вкотре зауважує, що криптовалютні інвестори мають бути готові втратити все. Він вважає, що врешті-решт саме прості інвестори залишаться в програші, “коли прийде судний день і Біткоїн звалиться”.

Примітно, що 67-річного бізнесмена також цитують, коли він говорить про міхур оцінки активів, що створюється через стрімке економічне піднесення і рясну ліквідність після того, як урядовим заходам вдалося сповільнити світову економіку. Як зауважує Савіріс, деякі з акцій переоцінені, а отже, у той чи інший момент має відбутися корекція.

До того ж він радить вкладникам бути вибірковими у тому, як вони розподіляють свої інвестиційні портфелі та що вибирають як відповідні активи.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *