20 Липня 2021 в 20:09
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Макс Кайзер: Падіння Cardano нижче $ 1 призведе до краху

Cardano
Share this page to Telegram

Відомий біткоін-максималіст, фінансовий експерт, інвестор і ведучий телеканалу RT Макс Кайзер поділився у Твіттері прогнозом можливого шляху, по якому в короткостроковій перспективі може піти Cardano (ADA).

Кайзер вважає, що ADA, яка наразі торгується на рівні $ 1,05, може впасти до $ 0,50. Це станеться, як тільки ціна піде нижче $ 1.

В цілому Макс Кайзер завжди негативно ставився до ADA та іншим альткоінам, включаючи Ethereum, вважаючи, що біткоін – єдина справжня і гідна криптовалюта.

Згідно з недавнім відео, опублікованим IOHK і засновником Cardano Чарльзом Хоскінсоном, в цей час у проєкті відбувається багато хороших речей.

Зокрема, він згадав про накопичення великої кількості вартості, потроєння «популяції екосистеми Cardano» і додаванні ADA в список криптовалютних трастів Grayscale. Зараз це третій за величиною криптохолдінг Grayscale.

Минулого місяця Cardano запустив оновлення Alonzo Blue і зараз готується до запуску Alonzo White й Alonzo Purple. Останнє, швидше за все, буде виконано у два етапи.

За словами Хоскінсона, з того часу, як в цьому році було запущено оновлення Mary, на Cardano були куплені й продані тисячі NFT. Велика кількість власних ресурсів буде запущено в мережі, а також в додатках DeFi.

Найближчим часом також будуть реалізовані смартконтракти, так що наступні 90 днів будуть для розробників напруженими.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар