28 Березня 2023 в 06:33
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Майк Макглоун: Золото та біткоїн стають пріоритетними інструментами для трейдерів

Біткоін
Share this page to Telegram

Стратег Bloomberg Майк Макглоун вважає, що у 2023 році найбільш популярними інструментами для інвесторів будуть золото та біткоїн.

Дорогоцінний метал підтвердить статус найбезпечнішого активу. Вартість тройської унції золота найближчим часом перевищить $2000.

Паралельно посилиться привабливість біткоїна, який розглядається як інструмент, який не залежить від традиційної банківської системи. У міру погіршення обстановки в глобальній економіці зростатиме кількість інвесторів, які воліють зберегти свої капітали в BTC, золоті та казначейських облігаціях, йдеться в записці, підготовленій Макглоуном.

Крах банківського сектора нагадує кризу 1929 року, тому Федеральна резервна система посилює грошово-кредитну політику. Після останнього підвищення ставки капіталовкладення в біткоїн зросли, хоча багато спостерігачів очікували падіння його вартості, підкреслив стратег Bloomberg.

На його думку, відскок BTC можна розглядати як позитивний сигнал, оскільки дедалі більше трейдерів продовжують купувати криптовалюту навіть на тлі глобальної невизначеності.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар