Біткоін

Майк Макглоун: «біткоін може досягти $ 100 000 в середньостроковій перспективі»

Аналітик видання Bloomberg Майк Макглоун вважає, що в минулі місяці біткоін і ефір знайшли потужну підтримку і знаходяться у фазі росту. Курс біткоіна, на його думку, цілком може досягти $ 100 000.
У черговому звіті Bloomberg Galaxy Crypto Index Майк Макглоун (Mike McGlone) пише, що поточна ситуація дуже нагадує 2019 рік, коли курс першої криптовалюти знижувався до $ 4 000 і потім почав зростати. Аналітик вважає, що зараз «бики» готуються до «наступного кроку на оновленому ринку».

«Біткоін, схоже, знайшов підтримку біля позначки $ 30 000,, так само як це було на $ 4 000 на початку 2019 року. Ми бачимо паралелі з тими подіями, і, судячи з усього, біткоін цілком може досягти $ 100 000 », – зазначив Майк Макглоун.

Аналітик підкреслив, що курс першої криптовалюти довгий час знаходився нижче 20-тижневої ковзної середньої. Це говорить про те, що «слабкі» покупці розпродали свої BTC. На ринку залишилися, в основному, «тверді бики». При цьому більшість фундаментальних чинників говорять на користь покупки біткоіна.

«Біткоін стає цифровим золотом, весь світ йде в цьому напрямку. Ефіріум же є платформою для переказу грошей і фінансів в цифровий вигляд », – вважає Макглоун.

В кінці березня аналітик Bloomberg говорив, що вже в цьому році курс першої криптовалюти може досягти $ 400 000. Схоже, з того часу він переглянув свої прогнози.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.