26 Серпня 2021 в 20:15
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Легендарний інвестор погодився з аргументами прихильників ефіріума

Ефір
Share this page to Telegram

Венчурний капіталіст Білл Герлі переглянув своє ставлення до ефіріуму, і в цьому йому допомогло дружнє товариство криптовалюти:

Повинен сказати, що мене переконали аргументи прихильників Ethereum, – сказав він в інтерв’ю Bloomberg в середу. – Я особисто відкрив позицію, але не Benchmark.

Герлі, генеральний партнер венчурної фірми Benchmark з Кремнієвої долини, не уточнив суму вкладень, однак можна сказати з упевненістю, що фанати Ethereum справили на нього велике враження. Вони здалися йому більш прагматичними, ніж інші учасники криптосфери.

Здається, вони відкриті для змін і чекають оновлень, які, я думаю, знизять комісію і взагалі будуть дуже корисні, – сказав він, маючи на увазі перехід мережі на Ethereum 2.0, який зробить мережу більш масштабованою, стійкою і безпечною.

Перехід Ethereum до протоколу Proof-of-Stake вважається набагато менш енергомістким, ніж Proof-of-Work, який мережу біткоін використовує для перевірки та підтвердження транзакцій. Деякі аналітики очікують, що інвестори швидко оцінять радикально поліпшене енергоспоживання ефіру і зроблять його домінантним токеном.

Однак Герлі сказав, що він далеко не криптомаксималіст і не береться стверджувати, що всі повинні звернутися до цифрових монет.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар