Курс Filecoin

Курс Filecoin в найближчі 12-18 місяців може вирости в два рази

Керуючий директор дослідницької компанії Wedbush Securities Ден Айвз зазвичай говорить про акції великих технологічних компаній на кшталт Apple, Tesla і Microsoft. Але в цей раз він звернув увагу на криптовалютний ринок, а саме на проект Filecoin.

«Ми вважаємо, що існує ряд бізнес-моделей з новими ринковими можливостями, причому Filecoin є однією з найбільш дивовижних стратегій, які ми бачили на ринку», – зазначив Айвз.

Filecoin – це децентралізований протокол зберігання даних. На відміну від інших блокчейнів, тут будь-хто може здавати в оренду вільне сховище на своєму комп’ютері і хто завгодно може купити сховище в мережі Filecoin. Все це робить мережу Filecoin величезним сховищем даних і саме тому Айвз вважає проект найбільшої криптоінновацією на сьогодні.

Айвз вважає, що мережа Filecoin знайде застосування і поза криптовалютної сфери. Деякі найбільші світові компанії, на кшталт Amazon, Google і Microsoft, покладаються на централізоване хмарне сховище. Але за його словами, цим компаніям просто нереально продовжувати зберігати всі свої дані і саме тут на допомогу приходить мережу Filecoin. По суті, це інновація, яка вже на 12-18 місяців попереду інших компаній.

Але це не означає, що мережа Filecoin принесе користь тільки компаніям в області програмного забезпечення. Айвз впевнений, що криптовалютна галузь теж виграє від зростання варіантів застосування проекту.

За останній місяць курс Filecoin (FIL) виріс на 98% і майже на 3000% за останній рік. Звичайно, якщо Filecoin дійсно стане кращим рішенням для обробки даних для найбільших світових компаній, цей успіх призведе до більш високої ціни FIL, ніж спостерігається сьогодні.

«Я вважаю, що протягом наступних 12 – 18 місяців курс FIL може подвоїтися завдяки можливостям впровадження, які збирається використовувати проект», – прогнозує Айвз.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.