6 Березня 2023 в 21:18
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Криптокити перемістили понад 650 млн монет XRP

Прогноз XRP
Share this page to Telegram

Новини про ймовірно крах найбільшого криптобанку Silvergate Capital сильно вдарили по всіх цифрових валютах. Що стосується Ripple, то у компанії триває затяжний судовий розгляд із Комісією з цінних паперів та бірж США. Але, попри загальну волатильність ринку, великі інвестори продовжують активно переміщувати монети.

За даними WhaleAlert, криптокити перемістили понад 680 млн монет XRP, які за поточним курсом оцінюються в $252 млн. Найбільша транзакція, ідентифікована сервісом, склала 270 млн монет XRP на загальну суму $99 на користь невідомої адреси. Ще один криптокит перевів близько 51 млн XRP на суму $18 млн на централізовану біржу. Було зареєстровано і ще одну велику транзакцію на суму $4 млн, теж на користь централізованого майданчика.

Минулої доби монета Ripple втратила в ціні 2,67% і станом на 6 березня торгується поблизу позначки $0,364. Актуальна капіталізація XRP оцінюється у $18,5. При цьому добовий обсяг торгів збільшився на 38,6% на тлі активності великих інвесторів.

Примітно, що протягом останніх 30 днів Ripple взагалі просів у вартості майже на 12%.

Раніше наша редакція інформувала читачів: голова компанії Eight Global та відомий криптоаналітик Майкл ван де Поппе дав нові прогнози щодо динаміки флагманського криптоактиву. Як він зазначив, найближчі тижні для біткоїна можуть стати справді визначальними.

Він звернув увагу, що на графіку W1 рівень капіталізації активу поки утримується вище ковзної середньої з періодом 200. Але є вона закріпиться нижче SMA 200, то біткоїн з великою ймовірністю знизиться до області $19 700. При цьому весь сегмент цифрових активів ризикує втратити близько 15 %.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар