криптофонди

Криптофонди зафіксували рекордний приплив активів в $ 1,5 млрд на тлі запуску біткоін-ETF

Інвестори вклали рекордні $ 1,47 млрд до фондів на базі цифрових активів в ході попереднього тижня, ознаменованої запуском перших біткоін-ETF в США.

Обсяги інвестицій істотно перевищили всі попередні рекорди, відзначає компанія CoinShares у своєму новому звіті. Минулий максимум був встановлений в лютому, коли притоки склали $ 640 млн. З урахуванням останнього тижня протягом цього року інвестори вклали в криптофонди $ 8 млрд.

CoinShares

Одночасно обсяг активів в криптофондах піднявся до максимальних за весь час $ 79,2 млрд, але до кінця тижня опустився до $ 76,7 млрд. Біткоін на тому ж відрізку досяг нового цінового піка близько $ 67 000.

«Рекордні притоки стали прямим результатом дозволу Комісії з цінних паперів і бірж США на запуск інвестуючого у ф’ючерси біткоін-ETF і подальшого лістинга двох інвестиційних продуктів на базі біткоіна, сума приток в які склала $ 1,24 млрд», – заявляють аналітики CoinShares.

Таким чином, 99% нових інвестицій або $ 1,45 млрд були спрямовані в біткоін. Крім ETF інші біткоін-фонди залучили активи на $ 138 млн. Одночасно спостерігалися ознаки фіксації прибутків, оскільки за старішими продуктами був зафіксований відтік, додають CoinShares.

Ethereum-фонди реєструють відтоки третій тиждень поспіль – всього на $ 1,4 млн.

«Ми вважаємо це ознакою невеликої фіксації прибутків, в той час, як ціна наближається до історичних максимумів», – пишуть аналітики.

Інші альткоіни продовжили залучати інвестиції. Так, фонди на базі Solana, Cardano і Binance Coin зібрали $ 8,1 млн, $ 5,3 млн і $ 1,8 млн відповідно.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *