Криптовалюта Binance

Користувачі Binance не зможуть торгувати та виводити активи вранці 25 квітня через технічні роботи

Біржа криптовалют Binance сьогодні анонсувала заплановані технічні роботи на своїй платформі. Вони стартують 25 квітня в 07:00 за Києвом і орієнтовно займуть чотири години. Тривалість робіт може змінитися в залежності від конкретних умов, про що Binance обіцяє повідомляти додатково.

Схожу перерву Binance робила у вівторок. Як і в попередньому випадку, під час оновлення користувачі не зможуть вводити / виводити кошти, переміщати їх між рахунками, купувати криптовалюту з банківської карти, укладати угоди на спотовому ринку і звертатися до інших функцій акаунтів. Торгівля ф’ючерсами і опціонами продовжиться в звичайному режимі. Всі переклади, включаючи введення / виведення коштів, будуть зупинені за 10 хвилин до початку робіт. Після їх завершення буде виділено пів години, щоб скасувати заявки, здійснити перекази і скористатися іншими функціями платформи перед поновленням торгів.

Примітно, що в ході попередньої перерви на Binance учасники ринку помітили істотне зниження тиску з боку покупців, яке повернулося з поновленням торгів на біржі.

Раніше на цьому тижні Binance обмежувала вивід Binance Coin (BNB). CEO Binance Чанпен Чжао пояснив це десятикратним збільшенням запитів на вивід токена в порівнянні з попереднім тижнем.

«Кожне оновлення дозволяє нам обробляти більше трафіку. Повністю від підвисань це не позбавить. Їх не можна цілком уникнути на технологічній платформі. Дякую за розуміння і підтримку », – заявив він.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *