Bakkt

Користувачі Bakkt зможуть розплачуватися через Google Pay

Криптоплатформа Bakkt вступила в співробітництво з Google для розширення доступності цифрових активів до «мільйонів споживачів».

Завдяки цьому користувачі віртуальних дебетових карт Visa від Bakkt зможуть додати їх в гаманці Google Pay і згодом розплачуватися ними як в інтернеті, так і в реальному світі. Крім того, Bakkt вибрала Google Cloud як основного постачальника хмарних послуг і буде просувати продукти на його основі серед споживачів і продавців в США.

«Ця співпраця є доказом надійної позиції Bakkt на ринку цифрових активів і посприяє платежах із застосуванням цифрових активів в реальному часі, з перевагами безпеки та надійності, – заявив генеральний директор Bakkt Гевін Майкл. – Крім того, співпраця з Google Cloud дозволить нам продовжити створювати кращу у своєму роді інноваційну платформу, яка, безсумнівно, зможе масштабуватися для задоволення потреб мільйонів користувачів ».

Власну карту Bakkt представила в червні цього року. Вона дозволяє клієнтам розплачуватися з рахунку в додатку, який може містити біткоін або традиційну валюту. В останньому пресрелізі компанія відзначає, що для здійснення платежів цифрові активи, включаючи біткоін, конвертуються в фіатну валюту.

Крім того, Bakkt має намір створити нові інструменти аналітики на базі штучного інтелекту, машинного навчання і даних про геолокацію із застосуванням Google Cloud для залучення нових партнерів. Чи плануються якісь ще ініціативи для підвищення доступності біткоіна, компанія не уточнює.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *