SFC

Комісія з цінних паперів та ф’ючерсів Гонконгу переглядає регулювання криптовалют

Комісія з цінних паперів та ф’ючерсів (SFC) у Гонконгу переглядає правила операцій з віртуальними валютами, у тому числі дозвіл фізичним особам інвестувати в ETF.

Згідно з повідомленням South China Morning News правила, запроваджені у 2018 році, обмежують транзакції в криптовалютах через фонди або торгові платформи для професійних інвесторів, яким необхідно інвестувати щонайменше 8 млн. гонконгських доларів ($1 млн.).

Заступник виконавчого директора SFC Джулія Леун Фунг-йі (Julia Leung Fung-yee) повідомила, що буде проведено повторну оцінку прийнятих законів. Фунг-йі, виступаючи на конференції Hong Kong Financial Technology Week у 2021 році, сказала, що «віртуальні активи стають ближчими до традиційних фінансів», тому потрібно переглядати закони.

“Зараз користувачам доступні різні типи інвестиційних продуктів для віртуальних активів, а звичайні біржі за кордоном тепер пропонують криптовалютні ETF“, – сказала вона.

Криптовалютні ETF поки що недоступні гонконзьким інвесторам, хоча ці фінансові інструменти можна використовувати в інших країнах. Декілька запитів вже було направлено регулятору Гонконгу компаніями, які хочуть надати клієнтам можливість таких інвестицій.

Комісія з цінних паперів та ф’ючерсів співпрацює з Центральним банком Гонконгу та Валютним управлінням, щоб підготувати оновлений єдиний документ. За словами Фунг-йі, буде застосовано принцип однакових правил та ризиків для банків, брокерів та цифрових платформ, які здійснюють діяльність, пов’язану з цифровими валютними активами.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *