McLaren Racing

Команда McLaren Racing перегонів Formula 1 запускає платформу NFT на блокчейні

Британська перегонова команда McLaren Racing недавно оголосила про запуск своєї платформи невзаємозамінних токенів (NFT), на якій шанувальники та колекціонери цифрового мистецтва можуть купувати її цифрові предмети колекціонування. Нове починання буде побудовано на популярному блокчейні Tezos.

Платформа NFT, що отримала назву «McLaren Racing Collective», дозволить фанатам команди та іншим ентузіастам «володіти частиною» автоперегонового гіганта.

У першому випуску NFT будуть представлені різні цифрові частини перегонового автомобіля MCL35M 2021 Formula 1, побудованого на офіційному CAD-сервері McLaren Racing, який можуть придбати шанувальники та колекціонери.

Коментуючи запуск, Ліндсі Екхаус, директор по ліцензуванню, електронної комерції та кіберспорту McLaren Racing, сказала:

«Ми раді запустити McLaren Racing Collective, який дозволяє нам залучити наших шанувальників в новий інноваційний простір. За допомогою NFT, побудованих на енергоефективному блокчейні Tezos, ми створюємо нові способи розвитку нашого досвіду шанувальників, а створена на замовлення цифрова торгова площадка McLaren Racing надає людям абсолютно новий спосіб зв’язку з нашою командою ».

В ознаменування запуску платформи Mclaren Racing Collectibles команда вирішила подарувати першу цифрову частину перегонового автомобіля MCL35M першим 5000 фанатам, які приєднаються до платформи.

Згодом колекціонери можуть купувати залишилися деталі, поки не отримають всі 22 компоненти, необхідні для збирання цифрової моделі перегонового автомобіля.

McLaren Racing планує випустити цифрові колекційні предмети в п’ять етапів, кожен з яких складається з чотирьох різних частин. Перший раз буде доступний в неділю, 24 жовтня.

Цікаво, що перший колекціонер, який повністю збере цифрову модель перегонового автомобіля MCL35M, отримає привілей відправитися в VIP-поїздку на Гран-прі Формули-1 2022 року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *