5 Січня 2023 в 14:45
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Керівники Pionex вивели усі кошти з Huobi

Huobi
Share this page to Telegram

Пресслужба торгового майданчика Pionex заявила, що через динамічне зниження торгової активності на відомій біржі Huobi команда безпеки прийняла рішення вивести всі ринкові активи з сервісу. Це було зроблено через побоювання, що майданчик може зіткнутися з фінансовими проблемами.

У Pionex заявили, що в останні місяці після краху FTX, багато криптовалютних торгових платформ піддалися різкій критиці з боку громадськості та стали користуватися набагато нижчим рівнем довіри. Численні користувачі стали побоюватися те, що й віртуальні активи перебувають у безпеці.

Фахівці Pionex наголосили: попри те, що Huobi надала фінансовий звіт про резерви й провела незалежний аудит, це не є гарантією безпеки. Необхідно розуміти, що будь-який торговий майданчик заробляє на комісіях за транзакції, кількість яких суми різко знизилися в останній рік. Попри ажіотаж навколо нового правління Huobi та присутності в раді директорів засновника Tron Джастіна Сана, важливо усвідомлювати: може статися все, що завгодно.

Нагадаємо, що, наприклад, біржа Binance зазнала жорсткої критики після публікації аудиту резервів користувачів. Фахівці зазначили, що він не відбивав повну картину того, що відбувається. Вони запідозрили керівництво у шахрайстві. Перелякані користувачі вивели з торгового майданчика близько $6 млрд у криптовалютах за добу.

Pionex – криптовалютна торгова платформа, заснована у 2019 році в Сінгапурі. Вона здійснює свою діяльність згідно з ліцензією MSB (Money Services Business) від контрольного органу FinCEN (США).

Завдяки цьому дозволу у Сполучених Штатах працюють й інші відомі криптомайданчики, наприклад, Huobi та Binance. Pionex стала однією з найбільш швидко зростальних криптоплатформ в Азії із середньоденними обсягами торгівлі у розмірі $30 млн.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар