21 Лютого 2022 в 08:33
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

KB Bank запустить перший у П.Кореї крипто-фонд

криптовалюти
Share this page to Telegram

Інвестиційний фонд буде першим, пропонованим банком у країні, і, як очікується, буде включати тип криптоіндексу та ETF.

Kookmin Bank готується стати першим банком у Південній Кореї, який запропонує роздрібним інвесторам крипто-інвестиційні продукти.

KB оголосила 21 лютого, що сформувала Підготовчий комітет з управління цифровими активами для визначення можливостей продукту та стратегії щодо цифрових активів та інвестиційних фондів штучного інтелекту. Банк розраховує запустити криптовалютні біржові фонди (ETF) та ф’ючерсні продукти. Комітет також оцінить ризики та питання відповідності для інвестиційних фондів.

Плани було підтверджено главою KB Index Quant Management Хонгуном Кімом в офіційному повідомленні банку. Він сказав: «Ми запустимо фонд акцій, присвячений віртуальним активам тощо. Ми також плануємо видавати періодичні видання».

За даними дослідницької платформи MacroTrends, KB Financial Group, найбільша в країні чистого прибутку, станом на вересень 2021 року мала загальні активи на суму близько 520 мільярдів доларів.

Поточні плани полягають у тому, щоб запустити індексний фонд крипто-інвестицій та фонд, який використовує аутсорсинговий головний інвестиційний директор (OCIO), також званий аутсорсинговим управлінням інвестиціями, для надання гарантій по основним інвестиціям. Фонд OCIO також може бути використаний для виплати пенсій по старості.

Такий OCIO, який можна розглянути, включає Grayscale та Fidelity Asset Management, кожен із яких пропонує криптоінвестиційні фонди. Fidelity Canada запустила біткойн-ETF у грудні минулого року, хоча такий продукт ще не схвалений у США.

Запускаючи новий інвестиційний фонд для своїх клієнтів, KB реагує на ринок, який стає все більш сприйнятливим до інвестицій у криптовалюту та невзаємозамінні токени (NFT). Найближчий конкурент Shinhan Bank присвятив цілий розділ свого мобільного банківського додатка, щоб допомогти клієнтам керувати своїми колекціями NFT на Klaytn, що веде блокчейни країни.

KB тепер слідує за сінгапурським мегабанком DBS, анонсуючи нові роздрібні криптоінвестиційні продукти. Генеральний директор DBS Bank, Піюш Гупта заявив, 14 лютого, що банк працюватиме над масштабуванням своїх операцій із криптовалютою у 2022 році.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар