31 Березня 2023 в 07:08
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Капіталізація стейблкоїну USDC з початку березня скоротилася на $10 млрд.

USDC
Share this page to Telegram

За місяць Стейблкоін Tether (USDT) значно посилив свої позиції на ринку на тлі відтоку капіталу з токена USDC. Частка USDT на ринку цифрових валют, прив’язаних до долара, сягнула 22-місячного максимуму.

З 10 березня трейдери вивели з USDC понад $10 млрд після того, як американська влада закрила Silicon Valley Bank.

Компанія Circle, що випускає USDC, змогла відновити прив’язку стейблкоїну до долара США. Однак левова частка капіталу, виведеного з цього цифрового активу, все одно пішла в Tether. Ринкова пропозиція USDT наприкінці березня наближається до $80 млрд, а капіталізація USDC скоротилася до $33,243 млрд.

Становище третього за величиною стейблкоіну Binance USD (BUSD) також помітно погіршилося за останній місяць. Вперше з червня 2021 року його пропозиція впала нижче за $10 млрд, зараз вона становить $7,663 млрд.

У звіті компанії Enigma Securities йдеться про те, що березень виявився дуже важким місяцем для Circle. Емітент USDC перевів усі свої резерви у доларах до банку BNY Mellon. Однак компанії знадобиться багато часу для відновлення свого фінансового стану та підвищення привабливості стейблкоїну.

З 10 березня капіталізація Tether, навпаки, зросла приблизно на $8 млрд. За даними платформи DeFiLlama, на ринку стейблкоїнів індекс домінування USDT перевищив 60%. Востаннє аналогічна ситуація спостерігалася у травні 2021 року.

В інтерв’ю телеканалу CNBC технічний директор Tether Паоло Ардоіно нещодавно заявив, що його компанія має близько $1,6 млрд надлишкових резервів. Її прибуток у першому кварталі може становити до $700 млн.

Tether
Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар