20 Лютого 2022 в 11:14
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Каліфорнія може визнати біткойн

Що таке біткоін?
Share this page to Telegram

У Каліфорнії розроблено законопроєкт, де Біткойн визнають офіційним засобом платежу.

Можливо, незабаром за Сальвадором штат Каліфорнія визнає BTC законним платіжним засобом. Наразі експертна робоча група розробляє законопроєкт, згідно з яким Біткойн може бути визнаний законним платіжним засобом.

Один із розробників законопроєкту Ян Кальдерон повідомив, що ведеться робота над тим, щоб законодавчий орган штату прийняв до розгляду проєкту закону, де Біткойн визнається платіжною одиницею.

Така ініціатива може серйозно покращити позиції криптовалюти. Враховуючи, що зараз в економіці Каліфорнії спостерігається спад через різке подорожчання цін на всі послуги та товари, багато компаній думають, щоб шукати для себе нові локації.

У столиці штату влада намагається впоратися зі зростальними соціальними проблемами, тому їм зовсім не завадять додаткові кошти до місцевого бюджету. До того ж якщо Каліфорнія таки визнає Біткойн законним платіжним засобом, це може означати, що інші штати почнуть розглядати такі ініціативи.

А поки що законопроєкт не внесений на розгляд, але те, що він уже підготовлений, є хорошим сигналом для всієї криптоіндустрії в США. Поки федеральна влада у Вашингтоні розмірковує про те, як проводити фінансову політику щодо криптовалют, на місцях уже намагаються бути попереду. Якщо ініціатива зустріне двопартійну підтримку в Каліфорнії, варто очікувати на приплив не тільки нових інвестицій в економіку штату, а й збільшення кількості компаній та цифрових кочівників, які працюють з криптовалютами.

Нагадаємо, що першою державою, яку прийняла Біткойн, як офіційний платіжний засіб, став Сальвадор. Попри запеклу критику, влада не відмовилася від Біткойна і продовжує розвивати інфраструктуру для його подальшого прийняття.

Незабаром його приклад наслідує і Каліфорнія. І на відміну від Сальвадора, де з віртуальними валютами знайомі дуже мало жителів, у Каліфорнії є все для того, щоб швидко впровадити Bitcoin у свою фінансову та суспільну інфраструктуру.

Залишилося дочекатися розгляду законопроєкту владою штату та остаточного голосування.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар