Майк Новограц

Інвестор-мільярдер Майк Новограц: золото “розчавлене” біткоїном

Американський інвестор-мільярдер Майк Новограц стверджує, що біткоїн “зламав” золото з точки зору ефективності та прийняття.

Колишній керівник хедж-фонду Новограц є засновником та генеральним директором Galaxy Digital, “диверсифікованої компанії, що надає фінансові послуги та керує інвестиціями в секторі цифрових активів, криптовалют та технології блокчейн”.

Під час телефонної розмови про доходи Galaxy Digital за 3 квартал 2021 року Новограц наголосив, що показники золота виявилися невтішними у світлі сприятливих монетарних умов у всьому світі.

Як повідомляє The Daily Hodl, Новограц сказав:

“Я думаю, якби ви запитали “золотих жуків” два роки тому, де буде ціна золота, враховуючи те, що сталося в монетарних та фіскальних умовах у всьому світі, всі вони відповіли б на рівні $1800“.

Новограц пояснив, що золото не виправдало свого потенціалу внаслідок того, що його витіснив біткоїн:

“Що сталося? Відбулася заміна біткоїну на золото. Ми спостерігаємо це прямо та опосередковано. Ви це бачите на графіках. Я, як і раніше, думаю, що золото, ймовірно, було хорошим активом для володіння в цьому середовищі, але воно просто було роздавлене біткойном».

Новограц передбачив, що впровадження біткоїну зростатиме і далі, і порівняв технологію блокчейн у фінансах із впливом цифрових камер на фотографію. У порівнянні із золотом, Новограц назвав біткоїн “найкращою версією” для зберігання вартості та сказав, що його прийняття у всьому світі відбувається прискореними темпами.

Він підкреслив, що в екосистемі Біткоїна бере участь понад 200 мільйонів людей у ​​всьому світі, і це число, за його словами, зростатиме згодом.

Мільярдер також заявив, що BTC утвердився як актив для зберігання вартості, коли його ціна різко зросла. Він зазначив, що зараз основна увага приділяється запровадженню, попри волатильність криптовалютних ринків.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.