Dogecoin

Інтерес до Dogecoin в Google вперше перевищив запити по біткоіну

У поточному році популярність альткоіна корелювала зі сплесками ціни на головну криптовалюту, однак тепер жартівлива цифрова монета вирвалася вперед.
Згідно з даними Google Trends, інтерес до Dogecoin серед користувачів пошукової системи вперше перевищив інтерес до біткоіна. Графік сервісу показує, що в поточному році популярність альткоіна корелювала зі сплесками ціни на головну криптовалюту. Однак дані за останній тиждень кількість запитів про Dogecoin перевищив інтерес користувачів до першої цифрової монети.

Це сталося на тлі того, що Dogecoin згадав генеральний директор Tesla Ілон Маск в ефірі американського шоу Saturday Night Live. Після цього стало відомо, що компанія SpaceX прийматиме Dogecoin як оплату за виведення космічного супутника на орбіту Місяця.

Dogecoin також був обраний в ролі розрахункової одиниці для всіх угод між SpaceX і Geometric Energy Corporation в рамках місячної місії DOGE-1. На 14:40 вартість Dogecoin, за даними CoinGecko, становить $ 0,51. За минулу добу альткоін виріс на 1 $, зростання за тиждень склало 32%. З початку року ціна цифрової монети збільшилася на 12 400%. Біткоін за аналогічний період виріс на 99%. Зараз його ціна складає $ 57,7 тис.

Раніше засновник і генеральний директор Morgan Creek Capital Management Марк Юско спрогнозував подорожчання біткоіна до $ 250 тис. протягом п’яти років. На його думку, прийняття головної криптовалюти буде рости експоненціально.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.