крипто

Індійська торгова комісія пропонує класифікувати криптовалюти як особливий клас цінних паперів

Індійська торгова комісія (CII) пропонує уряду зарахувати всі криптоактиви до окремого класу цінних паперів.

Місцеве ЗМІ повідомило, що Індійська торгова комісія запропонувала вивести криптовалюти та інші цифрові активи до особливого класу цінних паперів. Це спростить процес регулювання галузі та покращить безпеку користувачів.

«Потрібно розробити та впровадити новий набір правил, які відповідають децентралізованому характеру криптовалют. Регулятор займатиметься питаннями угод та зберігання, а не випуском активів».

Індійська торгова комісія рекомендує створити централізовані біржі та кастодіальних провайдерів. Вони повинні будуть зареєструватися в Раді з цінних паперів та бірж Індії (SEBI) і дотримуватися чинних вимог щодо боротьби з відмиванням грошей.

«Біржі мають нести юридичну відповідальність перед клієнтами за збереження активів, що знаходяться на гаманцях. Для виконання цього завдання їм потрібен мінімальний капітал та гарантійний фонд. За законодавством вони мають надавати інформацію інвесторам».

Якщо в Індії буде прийнято оновлений законопроєкт про криптовалюти, то для всіх бірж будуть запроваджені єдині вимоги щодо верифікації користувачів. У перспективі це може сприяти обміну даними між користувачами та державними установами. Згідно з пропозицією комісії, цифрові активи слід розглядати як «основні активи». Крім того, було рекомендовано зробити податкову звітність обов’язковою для компаній, які розкривають інформацію про прибуток у податкових деклараціях.

Уряд Індії продовжує займатися розробкою законопроєкту регулювання криптовалют, у листопаді були випущені рекомендації для інвесторів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.