14 Січня 2023 в 20:26
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Huobi оголосила про підтримку стейблкоїнів USDT у мережі TRC-20

Huobi
Share this page to Telegram

Криптовалютна біржа Huobi заявила про координацію дій з Tether та продовження співпраці з TRON.

Huobi оголосила про координацію дій з Tether для виконання свопу при конвертації Ethereum ERC-20 у TRON TRC-20. Компанії випустили повідомлення на тлі побоювань китайського ринку з приводу надійності мережі TRC-20.

«Щоб задовольнити багатогранні потреби користувачів у стабільній торгівлі, Huobi Global має намір підтримувати USDT на TRC-20 (USDT-TRON), запущений спільно TRON та Tether. Huobi Global підтримуватиме три форми USDT: Omni, ERC-20 та TRC-20», – йдеться у заяві біржі.

За даними криптооглядача Коліна Ву, деякі позабіржові продавці криптоактивів на китайському ринку заявили, що вони більше не приймають USDT TRC-20, і їм потрібно, щоб користувачі відправляли на біржу для участі в торгах USDT ERC-20, випущені в блокчейні Ефіріум. Аналітик вважає, що ця поведінка з боку OTC-продавців щодо мережі TRC-20 частково викликана побоюваннями про ліквідність і надійність блокчейна TRON, що поширюються в криптоспільноті, а також пов’язаних з ним проєктів.

Ву припустив, що на рішення китайських OTC-продавців могла вплинути думка аналітичної компанії Chainalysis, яка вважає, що випуск USDT у мережі TRON не відповідає вимогам щодо боротьби з відмиванням грошей.

Команда Tether підтвердила у Твіттері повідомлення про координацію спільних дій із біржею Huobi при конвертації ERC-20 у TRC-20, а також, що загальна пропозиція USDT на ринку не зміниться. Одразу після того, як заява була оприлюднена в соціальних мережах, оглядач Whale Alert повідомив, що $400 млн було переведено з Huobi до Tether Treasury.

Раніше аналітики Корнелльського університету опублікували звіт, в якому йдеться про те, що падіння довіри користувачів до стейблкоїнів може призвести до обвалу на ринках облігацій та казначейських зобов’язань США.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар