Greenidge Generation

Greenidge Generation йде на еко біткоін

З того часу як Tesla звинуватила біткоін в неекологічності та розкрила питання вуглецевого навантаження майнінгу криптовалюти, багато компаній зайнялися розробкою власних підходів до першої криптовалюти і її видобутку. Так, в п’ятницю компанія Greenidge Generation, що займається майнінгом біткоіна на гібридній електростанції в Дрездені, штат Нью-Йорк, заявила, що стане вуглецево-нейтральною до 1 червня цього року.

Крім переходу на більш екологічний видобуток, Greenidge Generation Holdings Inc. мають намір компенсувати всі викиди парникових газів від видобутку біткоіна через портфель повністю акредитованих компенсаційних кредитів. У планах компанії досліджувати й інші регіони країни на предмет можливого використання джерел зеленої енергії для майнінгу, плюс інвестування частини прибутку від біткоіна в проєкти поновлюваних джерел енергії.

Greenidge Generation Holdings Inc. займається розробкою більш екологічних програм не в рамках самостійної ініціативи, а під наглядом регуляторів, відповідальних за складання реєстрів компенсаційних проєктів: Американського вуглецевого регістра (ACR), Climate Action Reserve (CAR) та Verra.

В останній тиждень два найбільших інвестори в біткоін з боку приватних компаній – Tesla і Square, оголосили про відмову від біткоіна. Генеральний директор компанії, виробників електрокарів – Ілон Маск, заявив, що Tesla припиняє приймання біткоіна в оплату за електрокари, під приводом його неекологічності. Ця новина обвалила ринок на 12%, і біткоін опускався до 46 000 $ за курсом. Слідом компанія Джека Дорсі – Square, на балансі якої знаходиться 8 027 ВТС, заявила, що не буде більше інвестувати в біткоін до тих пір, поки його видобуток не стане екологічним, і те, що компанія розчарована вкладеннями в криптовалюту, тому що за минулий квартал біткоін приніс 20 млн збитків.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *