30 Червня 2021 в 21:07
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Google заборонить в Великобританії рекламу від незареєстрованих регулятором криптокомпаній

Google
Share this page to Telegram

Пошуковий гігант Google заборонить розміщувати через свої сервіси рекламу фінансових послуг і продуктів фірмам з Великобританії, авторизованим Управлінням з фінансового нагляду (FCA).

Політику по перевірці рекламодавців Google оновить 30 серпня 2021 року нові правила наберуть чинності через сім днів – 6 вересня.

Вимоги поширяться і на ті фінансові компанії, продукти яких не регулюються FCA.

Керівний директор Google в Великобританії й Ірландії Ронан Харіс пояснив введення нових правил зусиллями технологічного гіганта в боротьбі з фінансовими шахрайствами.

FCA в грудні 2020 року ввів режим тимчасової реєстрації для криптовалютних компаній, які очікують схвалення регулятора. Передбачалося, що він триватиме до 9 липня 2021 року.

У червні 2021 року FCA продовжило режим до 31 березня 2022 року. В Управлінні порахували, що ініціатива дозволить зайнятим в індустрії цифрових активів компаніям продовжити свою діяльність, поки регулятор «проводить їх ретельну оцінку».

На момент написання в реєстрі відомства значаться шість схвалених криптовалютних фірм. Заявки більше ніж 80 підприємств розглядаються, а 64 їх вже відкликали. Поміж останніх виявилася і біткоін-біржа Binance, щодо якої FCA в червні випустило попередження.

Нагадаємо, з серпня 2021 року Google скасує заборону на рекламу криптовалютних бірж і гаманців в США.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар