21 Грудня 2022 в 17:51
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Google наймає екскерівника BlockFi для розвитку Web3

Google
Share this page to Telegram

Ріші Рамчандані взяв на себе роль керівника азійсько-тихоокеанського регіону Web3 у Google

Колишній керівник проблемного криптовалютного кредитора BlockFi влаштувався працювати в Google Alphabet Inc., щоб працювати над Web3. Про це повідомляє Bloomberg.

Ріші Рамчандані, який був віцепрезидентом BlockFi по Азії з червня 2020 року, вступає на посаду керівника APAC Web3 у Google, згідно з його профілем у LinkedIn, а також повідомленню на сайті соціальної мережі від Мітеша Агарвала, провідного директора в Google. До BlockFi Ріші був засновником Cafe Cash Flow, некомерційної фінансової коучингової компанії та коучем у F10, фінтех-інкубаторі та акселераторі.

Google Cloud націлений на створення екосистеми Web3, в яку входять компанії, які прагнуть створювати нові вебдодатки та програми на основі технології блокчейну, шляхом підтримки розробки, транзакцій, зберігання та розгортання нових продуктів.

Компанія вже розширила своє партнерство з Aptos, об’єдналася з Fortress Blockchain Technologies для запуску приватного сховища даних для NFT, стала партнером NEAR для прискорення розвитку стартапів Web3 та об’єднала зусилля із криптобіржею Coinbase для впровадження криптоплатежів для хмарних сервісів.

Криптовалютний кредитор BlockFi 28 листопада подав заяву про банкрутство відповідно до глави 11. Компанія послалася на відсутність ясності щодо ситуації з криптобіржею FTX. У той же день компанія BlockFi International подала заяву про банкрутство до Верховного суду Бермудських островів.

Пізніше криптокредитор подав клопотання про поновлення виведення коштів клієнтами та повернення замороженої криптовалюти користувачам гаманців. В електронному листі, надісланому постраждалим користувачам, BlockFi назвав це клопотання «важливим кроком на шляху до нашої мети повернення активів клієнтам». Також BlockFi попросив дозволу на оновлення інтерфейсу користувача для правильного відображення транзакцій на платформі.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар