16 Лютого 2022 в 21:51
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Гонконзький регулятор назвав NFT і метавсесвіт головними загрозами 2022 року

NFT
Share this page to Telegram

Гонконзька держслужба реагування на комп’ютерні інциденти оголосила громадянам, що простір NFT та метавсесвітів є сприятливим підґрунтям для шахрайства.

Координаційний центр служби (HKCERT) виступив із попередженням, що, у міру зростання інтересу до цифрових активів та розвитку індустрії, зловмисники все охочіше використовують їх для крадіжки конфіденційної інформації.

При цьому у постраждалих користувачів відсутні засоби правового захисту. HKCERT планує приділити цього року більше уваги питанням безпеки, пов’язаним із покупкою колекційних токенів:

«У Гонконгу сформувалося активна спільнота ентузіастів NFT та метавсесвіту. Регуляційні органи не встигають стежити за швидким розвитком криптовалюту. В результаті, митці використовують криптовалюти для продажу своїх робіт у вигляді NFT, а незліченні мультяшні аватари привертають увагу людей, які готові платити за них мільйони доларів».

За даними центру, минулого року було зафіксовано 7725 інцидентів, пов’язаних з інформаційною безпекою. 48% випадків були пов’язані з фішингом, тоді як у 2020 році їх кількість була на 7% меншою.

Останнім часом уряд Гонконгу робить дії, спрямовані на посилення політики щодо криптовалют. Нещодавно місцева влада представила законопроєкт, який передбачає спеціальне ліцензування для постачальників послуг віртуальних активів. На початку місяця Комісія з цінних паперів та ф’ючерсів Гонконгу (SFC) та Грошово-кредитне управління Гонконгу (HKMA) заборонили некваліфікованим інвесторам вкладати у криптовалютні спотові ETF.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар