Новини криптовалют

Гонконг розробить план регулювання криптовалют до липня 2022 року

Валютне управління Гонконгу (центральна банківська установа міста-держави) має намір розробити нову систему регулювання цифрових активів до липня цього року. Гонконг готовий піти шляхом Сінгапуру і стати криптовалютним хабом для цієї частини світу.

Згідно з нещодавнім повідомленням Bloomberg, центральний банк Гонконгу буде підходити до регулювання криптовалютної індустрії з трьох сторін: буде продумано захист місцевих інвесторів та правила для уповноважених установ по роботі з цифровими активами, а також особливу увагу буде приділено стейблкоінам.

Валютне управління Гонконгу (HKMA) хоче більше зусиль направити на контроль за стейблкоінами. У недавньому пресрелізі відомство заявило, що такі активи представляють “ризики щодо грошової та фінансової стабільності регіону”. Центральний банк зазначив, що уважно стежить за розвитком цих активів і “хотів би активно поділитися” своєю думкою з широким загалом.

Едді Юе, виконавчий директор HKMA, повідомив, що банк очікує на відгуки зацікавлених сторін про останні пропозиції. Він додав, що банк розробить “прагматичний та гнучкий режим регулювання” для криптовалютної індустрії.

Зараз у спеціальному адміністративному районі Китаю діє так зване правило “opt-in” для місцевих бірж цифрових активів, що означає, що вони можуть подати заявку на отримання нагляду. Нещодавно Джошуа Чу, консультант ONC Lawyers, назвав цю модель неефективною, і заявив, що уряду слід розглянути можливість зміни своєї політики.

У травні 2021 року місцева влада мала намір застосувати правило, яке могло б дозволити торгувати криптовалютами лише мільйонерам (близько 7% всього населення мегаполісу). Тоді Крістофер Хуей, міністр фінансів Гонконгу, назвав цю ініціативу добре продуманим рішенням.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.