Glassnode

Glassnode: Довгострокові інвестори продали близько 40 000 BTC

На тлі історичного максимуму резерви довгострокових інвесторів у біткоїн скоротилися майже на 40 000 BTC (~$2,5 млрд за поточним курсом). Такого висновку дійшли аналітики Glassnode. За підрахунками експертів, протягом останніх двох тижнів довгострокові інвестори продали 39,5 тис. BTC. Активність припала на подолання максимуму біткоїну на позначці $67 000.

BTC

Втім, попри «невеликі» розпродажі, поточні резерви довгострокових біткоін-інвесторів все ще більші, ніж будь-коли. У Glassnode вважають, що розпродаж став, швидше, тимчасовим явищем, ніж початком тенденції.

Наприклад, з кінця квітня інвестори акумулювали додаткові 2,4 млн. BTC. Наразі інвестори тримають на 680 000 BTC більше, ніж у жовтні 2020 року. Загальна сума резервів у довгострокових інвесторів, до локального розпродажу, склала 13,3 млн. BTC (~63% від загальної емісії біткоїну).

Більш того, з’ясувалося, що навіть короткострокові інвестори перестали продавати криптовалюту в міру відкату біткоїну від $67 000. Наразі резерви довгострокових гравців уже почали відновлюватися, зазначають у Glassnode. Це може натякати на те, що переважна більшість власників біткоїну все ще чекають вищого курсу криптовалюти.

Тим часом аналітики IntoTheBlock з’ясували, що біткоїн майже перестав корелювати із золотом, акціями та індексами. Водночас ether (ETH), наприклад, посилив кореляцію з дорогоцінним металом. Нагадаємо, у середу, 20 жовтня, біткоїн встановив новий історичний максимум на позначці $67 128 (BitMEX). Ціна ether змогла ненадовго наблизитися до максимуму на позначці $4379, проте так і не оновила рекорд 12 травня на рівні $4385 (BitMEX).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *