Прогноз Bitcoin

GBTC впав до рекордно низького рівня – знижка 19%

За даними трекера YCharts, премія GBTC впала до -18,92% – найнижчого рівня за всю історію. Це означає, що ринкова ціна акцій GBTC приблизно на 19% нижче, ніж вартість його чистих активів (net asset value (NAV)).

Графік Bitcoin

GBTC вперше почала торгувати з дисконтом в кінці лютого. Як повідомляв The Block минулого місяця, це падіння викликане декількома факторами.

До них відносяться нові конкурентоспроможні продукти на ринку, в тому числі канадські біткойн-ETF, тиск з боку великих інвесторів і відсутність нових грошей, що надходять в GBTC (Grayscale, менеджер продукту, зупинив нові інвестиції в GBTC минулого місяця).

Потім Digital Capital Group, материнська компанія Grayscale, заявила, що купить акції GBTC на суму до 250 мільйонів доларів, але, схоже, це не допомогло дисконту GBTC.

Постійна знижка привела до того, що Marlton, фірма з управління інвестиціями зі значними активами GBTC, написала відкритого листа Grayscale на початку цього місяця. Marlton попросив Grayscale провести тендерну пропозицію своїх акцій, оскільки знижка обернулася для зацікавлених сторін важкими втратами.

Експерти ринку недавно заявили, що перетворення GBTC в біткойн-ETF може бути кращим варіантом для Grayscale.

Grayscale недавно оголосила, що вона «на 100% прихильна» перетворенню GBTC в біткойн-ETF. Але генеральний директор фірми Майкл Зонненшейн сказав, що нормативно-правова база в США все ще не готова.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *