2 Вересня 2021 в 08:48
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Гаманець Ripple, який фінансує МакКалеб, тепер порожній

Ripple
Share this page to Telegram

За словами спостерігача Леонідаса Хаджілоізу, гаманець Ripple, з якого надходять кошти на відомій всім спільноті XRP гаманець “tacostand” колишнього технічного директора Ripple Джеда МакКалеба, порожній і більше не буде фінансуватися компанією.

У гаманці Ripple, який відправляв перекази співзасновнику компанії, торік було 4 мільярди XRP.

Програміст, який також заснував нині біржу, яка не існує, Mt. Gox, отримав 9 мільярдів XRP за свою роль у створенні компанії.

Щоб не дати МакКалебу в кінцевому підсумку завалити ринок, продавши всі належні йому XRP, Ripple досягла угоди зі своїм колишнім керівником про накладення обмежень на продажу. Угода допомогла забезпечити передбачуваність, але XRP роками страждає від зниженого тиску з боку продавців.

В цей час кількість XRP які МакКалеб може одноразово продати, не може перевищувати 1,5 відсотка від середнього денного обсягу XRP.

Однак, спільноті XRP доведеться трохи почекати, поки МакКалеб перестане чинити тиск з боку продавців на ціну шостої за величиною криптовалюти.

Баланс гаманця “Tacostand” МакКалеба зараз складає 709 911 мільйонів XRP, що на момент публікації становить близько 880 мільйонів доларів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар