MetaMask

Гаманець MetaMask наздогнав майданчик SushiSwap за обсягом свопів

Криптовалютний гаманець MetaMask наблизився за обсягом свопів до лідера ринку – децентралізованого майданчика SushiSwap

Криптовалютний гаманець компанії ConsenSys, MetaMask, наблизився за обсягом операцій до лідера децентралізованих свопів — SushiSwap. Про це у своєму блогу повідомили аналітики DappRadar. Згідно з опублікованими даними, тільки за останні 7 днів обсяг свопів на MetaMask підскочив на 48%.

За минулий тиждень з MetaMask для свопів токенів контактувало 64760 активних гаманців. Для порівняння, у SushiSwap за цей же період обсяг активних гаманців склав 69620. У DappRadar відзначають, що MetaMask поки що працює тільки з мережею Ethereum. Водночас SushiSwap підтримує як Ethereum, так і Binance Smart Chain, Polygon і Harmony.

Проте за іншими показниками MetaMask суттєво відстає від конкурента. Наприклад, за останні 7 днів сервіс зафіксував обсяг торгів на $105 млн, а SushiSwap $1,6 млрд. Як вважають аналітики, такий розрив може пояснюватися тим, що MetaMask поки що лише надає послуги зберігання та свопу токенів. При цьому SushiSwap пропонує різні фінансові послуги, починаючи від обміну до стейкінгу, фармінгу прибутковості та ліквідності.

Втім, популярність MetaMask, що зростає, вже має наслідки. Раніше редакція повідомляла, що шахраї змогли розпродати фейкові токени криптогаманця на суму $1 млн. Масштаб інциденту може обумовлюватися тим, що розробники MetaMask раніше допустили випуск власного токена. Попри те, що конкретики щодо випуску криптовалюти немає, у проєкті висловили зацікавленість у такому продукті.

У листопаді сума активних користувачів MetaMask досягла 21 млн людей на місяць. У порівнянні з рівнями 2020 року цей показник зріс у 38 разів. Як додали в компанії, криптогаманець працює в екосистемі, що підтримує близько 3700 унікальних Web3-додатків.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *