8 Грудня 2022 в 19:09
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Флагман крипторинка в майбутньому може обійти золото

Біткоін
Share this page to Telegram

Криптовалютний ринок ще до кінця не оговтався від масових розпродажів, що сталися на тлі резонансного краху біржі FTX. Біткоїн цього року зіткнувся із серйозними випробуваннями та просів у ціні на 75% щодо історичного екстремуму $69 000.

Проте головний стратег із товарних ринків Bloomberg Intelligence Майк Макглоун оптимістично оцінює перспективи флагманського криптоактиву. За його словами, через деякий час біткоїн зможе за динамікою випередити золото. Експерт підкреслив, що цифровий світ стрімко розвивається і саме Bitcoin зможе нав’язати серйозну конкуренцію дорогоцінним металам.

Окремо Макглоун зазначив, що поточна волатильність біткоїна трохи знизилася, проте вона залишається все ще високою, обганяючи волатильність золота приблизно в 4,5 раза. Але тут варто враховувати контекст, оскільки у 2018 році флагманський криптоактив обганяв дорогоцінний метал за цим показником майже у 10 разів.

Станом на 8 грудня біткоїн торгувався на позначці $16 820, додавши за добу в ціні близько 0,07%. Проте актив протягом останніх 30 днів втратив у ціні майже 15%. Тим часом золото утримується на рівні $1785 за унцію. Примітно, що далеко не всі економісти позитивно оцінюють ситуацію навколо біткоїну. Наприклад, глава Online Blockchain Клем Чемберс нещодавно повідомив, що очікує подальшого просідання BTC аж до позначки $8000.

Раніше наша редакція інформувала: компанія Cardano продовжує активно масштабувати свою діяльність, попри криптовалютну кризу. Глава фірми Чарльз Хоскінсон розповів, що незабаром платформа представить нову версію блокчейну Midnight. За його словами, дана екосистема зможе вирішити безліч проблем із конфіденційністю, які супроводжують сегмент цифрових активів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар