NFT

FIDE випустила колекцію з 9000 NFT у блокчейні Everscale

Міжнародна шахова федерація (FIDE) випустила колекцію невзаємозамінних токенів (NFT) у блокчейні Everscale (колишній Free TON).

Подія присвячене до світового чемпіонату з шахів, який відбудеться 26 листопада у Дубаї під егідою FIDE. Купити токени можна на сайті ChessNFT.

Колекція складається з 9000 цифрових предметів у формі токенів: 8400 простих, 480 рідкісних та 120 унікальних. Випуск одного NFT коштує $100, його можна сплатити монетами Everscale, Ethereum або карткою.

Випущений токен моментально надходить на адресу власника. Вторинна торгівля предметами з колекції FIDE проходитиме на NFT-маркетплейсі Grand Bazar, який працює на блокчейні Everscale.

«За допомогою NFT ми зможемо не лише оцифрувати роботи найвидатніших майстрів, а й увічнити їх через ексклюзивні права володіння та цінність колекціонування», — заявив директор з маркетингу FIDE Марко Вердоя.

Про намір FIDE запустити платформу ChessNFT стало відомо на початку листопада. Тоді президент федерації Аркадій Дворкович зазначив, що вихід FIDE на ринок NFT дозволить «привнести новий досвід та можливості для шахістів у всьому світі».

Блокчейн Everscale обрали як основу для платформи за «здатність обробляти транзакції на глобальному рівні».

Раніше розташована у Санкт-Петербурзі галерея запустила власну NFT-платформу на блокчейні Everscale.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *