Новини Ethereum

Ethereum оновлює максимуми близько $ 3 850 на тлі підвищеного попиту інвесторів з Coinbase

Курс другої найбільшої криптовалюти у світі продовжив рости в цю суботу і збільшився ще на 8,5%. В результаті ціна ефіру (ETH) досягла нового абсолютного максимуму близько $ 3 850, капіталізація – $ 445 млрд. Завдяки цьому збільшилася і частка ефіру в загальному обсязі криптовалютного ринку. Зараз вона становить 18%. Ціна ETH тільки за останній місяць зросла у два рази, а з початку року – на 420%.

CEO аналітичної платформи CryptoQuant Кі Ен Чжу звертає увагу на перевищення ціни ефіру над середньоринковою на американській біржі Coinbase, якою часто користуються інституційні інвестори для покупки криптовалюти.

«Продаж ETH зараз не здається гарною ідеєю в довгостроковій перспективі. Слідуйте за американськими інституційними інвесторами, а не йдіть проти них, – пише він. – Низька пропозиція, високий попит. Цей тренд зберігається з серпня минулого року і триватиме, поки інституціональних приєднуються до галузі ».

Так, згідно з CryptoQuant, біржові залишки ETH показують зворотну кореляцію з ціновим трендом і знаходяться на мінімумах близько 18,8 млн.

Ethereum

Зниження обсягу доступних для звернення ETH сприяє висновок криптовалюти в мережі Ethereum 2.0, де вона блокується для стейкінга. Зараз вартість зафіксованих в контракті активів перевищує $ 16 млрд.

Раніше на цьому тижні відкритий інтерес по ф’ючерсах на ефір вперше перевищив $ 10 млрд. Керівник активами VanEck недавно подав заявку на створення торговельного фонду (ETF) в США.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *