9 Квітня 2023 в 19:27
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Експерти розповіли про бичачий цикл BTC

Біткоін
Share this page to Telegram

Декілька відомих криптовалютних аналітиків розповіли про свої позитивні настрої щодо флагманської криптовалюти біткоїн (BTC) у Твіттері. Наприклад, засновник інвестиційної компанії Мікаель ван де Поппе розповів про те, що не можна «бути більш бичачим стосовно біткоїнів» на тлі всіх подій, що відбуваються у світі.

Він зазначив, що дивитися на крипторинок оптимістичніше, ніж сьогодні, важко. Експерт натякнув на наближення запуску цифрової валюти центрального банку у США, яка обмежить свободу та конфіденційність громадян. Крім того, аналітик нагадав про крах американських банків. Він порадив зберігати біткоїни та спокій в очікуванні кращих часів та процвітання флагмана ринку.

Інший відомий експерт PlanB, який розробив власний механізм аналізу ціни біткоїна, розповів, що багато хто критикував його оцінну модель. Він зазначив: експерти називають механізм S2F «неправильним, недійсним чи зламаним». Проте, як запевняють дослідники, це означало, що трейдери вважали зростання вартості криптовалюти BTC у 2012, 2016 та 2020 роках просто випадковістю.

Він зазначив: безглуздо думати, що це ніяк не пов’язано з халвінгом. Цикл «уполовинювання» нагород за видобуток флагманської криптовалюти, на його думку, був основним для майбутнього формування вартості криптоактиву. PlanB також підкріпив свою теорію графіком і запропонував дочекатися 2024 року, щоб зрозуміти, хто мав рацію, а хто помилявся.

Нагадаємо, що навесні 2024 року відбудеться чергова процедура халвінгу біткоїну. Це означає, що винагорода за кожен видобутий блок для майнерів буде скорочено вдвічі. Таким чином, вони отримуватимуть не 6,25 BTC, як зараз, а лише 3,125. Традиційне «уполовинювання» нагород позитивно впливало на курс біткоїна. Котирування цифрової монети досягали локального максимуму протягом 1,5 років після цієї процесії.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар