29 Листопада 2022 в 20:16
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Експерти прокоментували ймовірне падіння BTC до $10 000

Біткоін
Share this page to Telegram

Співзасновник BitMEX Артур Хейс та голова Mobius Capital Partners Марк Мобіус зазначили, що найближчим часом біткоїн може опуститися до круглого рівня $10 000. У такому разі це посилить і без того непросте становище криптовалютої індустрії.

Хвиля негативу на тлі краху FTX все ще відчувається. Примітно, що криптокредитор BlockFi став черговою жертвою «інфекції», що поширюється. Інші профільні компанії в особі Genesis Global і Gemeni зараз знаходяться за крок від повномасштабного краху.

Проте за словами експертів, найбільшого удару завдала підірвана довіра інвесторів до криптоіндустрії. Не дивно, що флагманський цифровий актив буквально за місяць знизився з $21 000 до $16 000.

Керівник відділу досліджень компанії CoinGecko Чжун Ян Чан вважає, що поки що біткоїну вдалося намацати підтримку в районі $16 000. Однак конкретних фундаментальних підстав для зародження бичачого імпульсу зараз не спостерігається. Щобільше, потенційне банкрутство Gemini чи Genesis Global цілком може спровокувати хвилю розпродажів на ринку, підкреслив експерт.

Своєю чергою, представник IntoTheBlock Хуан Пеллісер більш оптимістично розглядає поточну ситуацію. Аналітик вважає, що падіння біткоїн аж $10 000 зараз видається екстремальним. Для цього на ринку має з’явитися вкрай негативний каталізатор. При цьому він не виключив, що глобальний ведмежий тренд може тривати ще 12 місяців.

Раніше наша редакція інформувала: екскерівник FTX Сем Бекнман-Фрід дав інтерв’ю на ютуб-каналі Тіффані Фонг, де дав нові коментарі щодо краху біржі. Цікаво, що підприємець заперечує всі звинувачення щодо правопорушень.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар