OpenSea

Експерти назвали торги на OpenSea причиною обвалу Ethereum

Криптовалютні експерти відзначили, що останні зниження курсу Ethereum безпосередньо пов’язані високою активністю користувачів на торговому майданчику для обміну невзаємозамінними токенами (NFT) OpenSea. За даними аналітичних ресурсів, трейдери перевели десятки тисяч ETH на майданчик.

З початку року було зафіксовано серйозне зростання інтересу користувачів до NFT-токени. Згідно з даними Dune Analytics, торгові обсяги на платформі OpenSea цього місяця перевищили позначку $4,5 млрд, що є новим рекордом для даного сектора. Аналітики заявили, що внаслідок цього понад 21 тис. монет Ethereum було переведено безпосередньо з гаманців OpenSea на біржу Coinbase. Вони підкреслили, що приплив Ethereum збільшився і на інші торгові платформи, що стало каталізатором зниження вартості цифрового срібла.

Користувачі соціальних мереж нагадали, що багатьма авторами NFT були також отримані роялті в сумарному розмірі 35,3 тис. Ethereum. Криптоаналітик з Китаю Колін Ву заявив, що це безпосередньо вплинуло на падіння вартості криптоактиву. Приплив ETH на великі торгові майданчики значно посилив тиск ринку з боку продавців. Пропозиція перевищила попит, саме тому і почався тотальний розпродаж.

Інший експерт IAmCryptoWolf заявив, що солідарний із думкою свого колеги. Він вважає, що відскок ціни альткойну нижче за позначку $2300 став дуже серйозним випробуванням для подальшої вартості активу.

Експерти нагадали, що не лише OpenSea є причиною падіння курсу криптовалюти. Фахівцями було підкреслено традиційну залежність ціни Ethereum від Bitcoin.

Станом на 17:20 за 24 січня 2022 року Ethereum торгується по $2190,99. Це на 11,21% дешевше за аналогічний показник добової давності та на 32,91% менше, ніж тиждень тому. Ринкова капіталізація віртуального активу становить $260,85 млрд, торгові обсяги минулої доби становили $21,03 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.