20 Листопада 2022 в 11:20
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Експерт передбачив курс BTC за $78 000 до кінця 2022 року

Біткоін
Share this page to Telegram

Китайський журналіст та експерт з криптовалют Колін Ву розповів про те, що вивчив графік біткоїна (BTC) і модель Stock To Flow (S2F), яку створив анонімний трейдер Plan B. Згідно з даними, ціна метрики сильно відхиляється від фактичної вартості флагманської криптовалюти й ця різниця більше, ніж будь-коли в історії. Аналітик зазначив, що S2F свідчить про те, що курс Bitcoin становитиме $78 280 на момент 31 грудня 2022 року.

Багато читачів Твіттеру запевнили, що трейдер і аналітик абсолютно неправий і котирування цифрового золота за жодних обставин не зможуть досягти подібної позначки менш ніж за півтора місяця. Деякі з користувачів відзначили: прогнози Plan B майже ніколи не справджуються і користувачі не бачать приводу довіряти його прогнозам.

Stock To Flow (S2F) є інструментом прогнозування курсу BTC. Його принцип роботи є досить простим. Він формує лінію на графіку, яка демонструє передбачуваний ціновий рівень для біткоїна на основі кількості монет, що циркулюють в обігу на ринку стосовно Bitcoin, що добуваються майнерами щорічно.

Оцінка лінії «акції до потоку» – це прогнозована ціна BTC у конкретний момент часу. Автор системи стверджував, що на сьогодні метрики загалом чітко передбачали ціну, оскільки вартість Bitcoin йшла за лінією потоку акцій.

У міру того, як кількість біткоїнів, що видобуваються, з часом зменшується, кількість запасів до потоку (коефіцієнт s2f) збільшується, оскільки пропозиція, що надходить на ринок поступово скорочується.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар