Біткоін

Дональд Трамп назвав біткоін скамом і закликав до регулювання

Колишній президент США Дональд Трамп підтвердив своє негативне ставлення до біткоіна в розмові з Fox Business цього понеділка.

«Біткоін, він просто схожий на скам. Я здивувався, адже при нас він коштував $ 6 000 і набагато менше. Мені він не подобається, тому що це чергова валюта, яка конкурує з доларом. Я хочу, щоб долар був світовою валютою. Про це я завжди говорив », – заявив він.

Трамп також підкреслив, що США нема потреби збирати всі біткоіни у світі, але слід подбати про статус долара. «Думаю, вони повинні пред’явити до нього дуже-дуже високі регуляторні стандарти, але валютою повинен бути долар», – додав він.

У 2019 Трамп, бувши президентом США, писав в Twitter, що не відносить себе до шанувальників біткоіна та інших криптовалют, «які не є грошима, чия вартість надзвичайно волатильна і відбувається з нічого». Свій коментар тоді він дав в контексті анонсу стейблкоіна Libra від Facebook, який, за його словами, теж «не володітиме великою стійкістю або надійністю».

В останньому інтерв’ю Трамп також зазначив, що зараз не інвестує у фондовий ринок, тому що вважає ціни на ньому занадто високими, але робив це в минулому.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *