Прогноз Bitcoin

Домінування біткоїна опустилося нижче 50%

Згідно з даними CoinGecko, індекс домінування першої криптовалюти знизився до 48,57%. На такому рівні показник востаннє перебував в кінці березня 2019 року.

Графік Bitcoin

Історично вважається, що скорочення ринкової частки біткоїна менш ніж до половини сукупної капіталізації криптовалют знаменує початок сезону альткоїнів.

З початку року цифрове золото подорожчало приблизно на 90%. 14 квітня ціна встановила історичний максимум на відмітках вище $ 64 000. Після різкого падіння, що сталася 18 квітня, флагман торгується на рівні близько $ 55 000.

Найбільші альткоїни за останні місяці продемонстрували вищу прибутковість. 22 квітня ціна Ethereum пробила позначку $ 2600, актив подорожчав з початку року майже в 3,5 рази.

Протягом останніх тижнів на рекордні рівні підіймались котирування Binance Coin, Bitcoin Cash, Dogecoin і інших монет.

Прогноз Bitcoin

Раніше інвестиційний директор Guggenheim Partners Скотт Майнерд заявив, про можливу корекцію біткоїна до рівня $ 20 000- $ 30 000. У довгостроковій перспективі флагмана він не сумнівається.

Про ймовірність глибокої корекції ціни першої криптовалюти попередив і стратег JPMorgan Ніколаос Панігірцоглу. При цьому довгостроковою метою котирувань в банку вважають $ 130. 000.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *