binance новини

До радників Binance приєдналися екс-керівники FATF

Кріптобіржа Binance оголосила про призначення на посаду радників з питань комплаєнсу і регулювання колишніх керівників Групи фінансових заходів по боротьбі з відмиванням грошей (FATF). Представник компанії повідомив, що нові радники будуть консультувати керівництво з питань, пов’язаних з глобальними та національними політичними органами.

На посади призначені колишній виконавчий секретар FATF Рік Макдонелл і глава делегації Групи в Канаді Жозе Треба. Вони допоможуть торговому майданчику Бінанс в розвитку систем по боротьбі з відмиванням грошей і фінансування тероризму.

Раніше криптобіржа оголосила про призначення радником колишнього сенатора США від штату Монтана і члена Демократичної партії США Макса Бокуса. Він займається налагодженням зв’язків Binance з американськими фінансовими регуляторами.

Через кілька днів після призначення Бокуса в ЗМІ з’явилася інформація, що кріптобіржа стала фігурантом розслідування Комісії з термінової біржової торгівлі (CFTC). Регулятор вивчає роботу компанії на предмет допуску резидентів США до торгівлі кріптодеріватівами, не маючи на те ліцензії.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.