8 Березня 2023 в 08:12
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

До 2030 року світовий ринок DeFi перевищить $232 млрд.

DefiLlama
Share this page to Telegram

Компанія Zion Market Research опублікувала результати стратегічного дослідження. Згідно з поданою інформацією, у 2021 році ринок DeFi за розміром і часткою в доходах оцінювався в $11,96 млрд. При цьому очікується, що до 2030 року цей показник перевищить позначку в $232,2 млрд. При цьому середньорічні темпи зростання оцінюються в 42,6 %.

Станом на березень цього року загальна заблокована вартість (TVL) у DeFi-протоколах перевищила $20 млрд. Це відображає швидке розширення цього сегменту, особливо за кілька років. Також експерти підкреслили, що ця індустрія активно розширюється, вирішуючи технічні проблеми, пов’язані з безпекою, зручністю та масштабованістю.

Протоколи та програми DeFi надають користувачам доступ до широкого переліку послуг, включаючи торгівлю, розміщення ставок, кредитування та запозичення. Примітно, що це відбувається на децентралізованій основі. Експерти зазначили, що DeFi більш відкритий і доступний у порівнянні із сектором традиційних фінансів.

Щобільше, децентралізовані інструменти дозволяють трейдерам активно працювати з криптовалютними деривативами, що дозволяє максимізувати потенційний прибуток. На додаток до цього, DeFi пропонує систему страхування ризиків та допомагає кінцевим користувачам отримувати відсотки за ощадними рахунками.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар