Новини Bitcoin

Діджей Девід Гетта виставив на продаж елітну квартиру за 37 біткоінів

Музикант придбав нерухомість, розташовану в Маямі-Біч, у 2018 році, і планує заробити на її продажі $ 4,5 млн. Він також згоден прийняти в оплату Ethereum.

Французький діджей Девід Гетта виставив на продаж елітну квартиру в Маямі-Біч за $ 14 млн. Він згоден прийняти оплату за нерухомість в біткоіні та Ethereum. З урахуванням актуального курсу на 14:10, вартість квартири становить 37,3 біткоінів або 5,64 тис. Ethereum. Квартира знаходиться на 37 поверсі комплексу кондомініумів Setai Residences, її площа – 223 кв. м.

Нерухомість Гетта придбав у 2018 році у мільярдера Річарда ЛеФрака за $ 9,5 млн. На її продажі діджей розраховує заробити $ 4,5 млн.

У травні 2021 року кондомініум класу «люкс» Arte Surfside в Маямі, де живе дочка експрезидента США Іванка Трамп, почав приймати криптовалюту в оплату. Власники нерухомості підписали договір з торговою платформою SolidBlock, що дозволяє потенційним покупцям оплачувати покупки декількома криптовалютами, включаючи біткойн і Ethereum.

У квітні каліфорнійське агентство нерухомості Caruso оголосило про плани брати орендну плату в біткойнах. Ця послуга буде поширюватися як на житлові, так і на комерційні об’єкти, розповів гендиректор агентства. Компанія інвестувала частину коштів в криптовалюту та уклала партнерство з великими торговельними центрами The Grove в Лос-Анджелесі й The Americana at Brand в Глендейлі.

У березні американський діджей 3LAU став першим у світі музикантом, що продав альбом за допомогою NFT-токенів (невзаємозамінні токени). Він заробив на цьому $ 11,6 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *