Ethereum

Дежавю: На блокчейні Ethereum випустили … тамагочі

Засновник платформи Vine Дом Хофманн випустив віртуального вихованця на блокчейні Ethereum, якого він назвав WAGMIGOTCHI.

WAGMIGOTCHI – це віртуальний вихованець в мережі, якого підтримує кожен, хто відправляє газ в його смартконтракт. Граючи з ним, укладаючи спати, годуючи або чистячи улюбленця ви витрачаєте газ на підвищення його характеристик і підтримання його життя, але якщо потреби не будуть задоволені, вихованець може померти.

За даними Gfinity Esports, перший WAGMIGOTCHI помер протягом декількох хвилин після всього 73 транзакцій. Причиною його загибелі був недолік сну, оскільки з ним дуже багато грали й він загинув від виснаження.

Після деяких незначних змін в смартконтракті, 10 вересня був народжений WAGMIGOTCHI 2. Вже пройшовши майже 3000 транзакцій він все ще залишається живим.

Щоб подбати про улюбленця, потрібно заплатити невелику комісію, яка складає від 0,002 ETH до 0,006 ETH (приблизно від $ 6 до $ 20).

На цей час користувачі вже витратили понад $ 52 тисяч на турботу про WAGMIGOTCHI.

При запуску проєкту Хофманн пояснив, що користувачі не отримують «нічого натомість» від проєкту, крім токенів любові.

Хофманн випустив WAGMIGOTCHI без будь-яких прикріплених до нього зображень, уяву – ось що рухало цінністю проєкту.

Але незабаром, NFT інженер Сем Мейсон де Кайрес швидко створив інтерфейс для проєкту і зображення домашнього вихованця у вигляді піксельного привида.

На цей момент користувачі витратили $ 8149 на те, щоб відправити WAGMIGOTCHI спати, $ 24797 на гру з ним і $ 35913 на те, щоб почистити улюбленця.

Середня транзакція обходиться користувачам приблизно в $ 17, а одна людина в цілому витрачає до $ 380 на догляд за маленьким приведенням.

WAGMIGOTCHI
Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *