Новини Bitcoin

DEX PancakeSwap утримує перевагу над конкурентами з Ethereum

Ethereum встановлює нові рекорди, але BSC і Pancake обходять його як децентралізовану екосистему.

Ethereum (ETH) може похвалитися індивідуальним досягненням – курс криптовалюти однойменної екосистеми досягає чергового максимуму в $ 3,150, а ЗМІ просто не встигають оновлювати заголовки новин, присвячених досягненням проекту Бутеріна. Однак, конкуренти ефіріума відчувають себе впевнено і не мають наміру залишатися в його тіні.

Binance Smart Chain, головний конкурент Ethereum серед децентралізованих екосистем, продовжує залучати простих користувачів, які залишають платформу Бутеріна через високі транзакційні збори. Поточний результат BSC – 8.5 млн. Операцій на добу проти 1.4 млн. для мережі ETH.

Чанпен Чжао, глава біржі Binance, що стоїть за BSC, скористався шансом нагадати про переваги своєї розробки:

Eth – ідеальне місце для децентралізації для багатих людей, які можуть собі це дозволити. BSC забезпечує свободу доступу до DeFi та складається зі звичайних людей, таких як ми з вами.

Хоча зарахування мільйонера Чанпена Чжао до простих людей виглядає вельми сумнівно, результати його дітища дійсно сильні.

PancakeSwap (CAKE) – флагманська децентралізована біржа (DEX) Binance Smart Chain – демонструє результат в 1.9 млн. транзакцій щодня, що перевищує показники всієї мережі Ethereum. TVL – обсяг заморожених на рахунках коштів – для “панкейка” дорівнює $ 10.4 млрд. Відрив від лідера серед DEX на базі ефіріума – Uniswap (UNI) – складає близько $ 1 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.