binance новини

Ціна Binance Coin піднялася до нового історичного максимуму

Вартість Binance Coin досягла $ 448, що стало абсолютним максимумом за всю історію існування токена. Станом на 18:05 за київським часом цифрова монета торгується по $ 440. За минулий тиждень токен кріптовалютної біржі Binance подорожчав на 90% (з $ 233)

Капіталізація Binance Coin, за даними CoinGecko, досягла $ 68,3 млрд. Цифрова монета займає третю позицію в рейтингу найбільших за капіталізацією криптовалют. Примітно, що ще на початку 2021 року токен торгувався на рівні $ 38, але з тих пір подорожчав на 1065%.

На вартість Binance Coin могла вплинути прийдешнє спалювання токенів, яке заплановане на квітень. Попередній раунд спалювання став рекордним. У січні було спалено 3,62 млн BNB (приблизно на $ 165,7 млн). Токени BNB продовжать спалюватися раз в квартал, поки не буде спалено 50% емісії.

Спалювання токенів – це знищення певного числа токенів для зменшення їх кількості в обігу. Цей метод застосовується для боротьби з інфляцією і підвищення вартості криптовалюти. Всі операції по спалюванню монет записуються в блокчейн як транзакція, так що будь-хто може перевірити, що монети були знищені.

Binance Coin може використовуватися для оплати торгових комісій на біржі Binance, а також при проведенні біржових пропозицій (IEO) на майданчику Binance Launchpad. Однією з причин його багаторазового зростання в 2021 році називають розвиток мережі Binance Smart Chain, яка обійшла Ethereum за кількістю щоденних транзакцій.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *