Новини Dogecoin

Coinseed переказав кошти користувачів в Dogecoin без їх згоди

Користувачі звинуватили криптовалютну платформу Coinseed у несанкціонованій конвертації їх коштів в Dogecoin. Близько 50 осіб заявили про бажання приєднатися до колективного позову проти компанії, повідомляє Decrypt.

Coinseed пропонувала інвестувати в цифрові активи через мобільний додаток. У лютому 2021 року прокуратура штату Нью-Йорк (NYAG) звинуватила проект і його топ-менеджерів в обмані інвесторів на суму понад $ 1 млн. Позов проти Coinseed також подала Комісія з цінних паперів і бірж США.

За даними влади, один з організаторів проекту видавав себе за колишнього трейдера з Уолл-стріт, але в реальності ніколи не працював з цінними паперами. Компанія також не була зареєстрована в якості брокер-дилера.

Учасники сабреддіта r / CoinseedSCAM поскаржилися, що Coinseed конвертувала кошти в Dogecoin без їх згоди. Користувачі в однойменній групі Facebook повідомили про великі втрати через дії платформи та заявили, що частина функцій програми недоступна.

Джейсон Готтліб, партнер адвоката Coinseed Моррісона Коена, в коментарі виданню заявив про його відмову співпрацювати з компанією. За припущеннями юристів, керівники платформи покинули США.

«Цілком очевидно, що відносини між адвокатом і клієнтом остаточно розірвані», – підкреслив Готтліб.

За останні сім днів ціна Dogecoin впала на 32,7%, згідно CoinGecko. На момент написання монета торгується на позначці $ 0,27.

Нагадаємо, в березні 2021 року NYAG попередила про «надзвичайний» ризик інвестицій в цифрові активи та нагадала учасникам криптовалютної індустрії про відповідальність.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *