CFTC

CoinFund найняла екс-главу CFTC як радника

Колишній голова Комісії з термінової біржової торгівлі США (CFTC) Крістофер Джанкарло приєднався до консультативної поради, орієнтованої на криптовалютну індустрію інвесткомпанії CoinFund.

У коментарі The Block ексчиновник заявив, що розраховує допомогти CoinFund «трохи зазирнути у майбутнє». За словами представника компанії, Джанкарло – перший стратегічний радник, найнятий ними.

У 2021 році CoinFund очолила раунд фінансування розробника платформи смартконтрактів Moonbeam, NFT-маркетплейсу Rarible та сервісу ліквідного стейкінгу ClayStack, а також інвестувала у Flare Network та платформу P2E-ігор Rainmaker Games.

У червні компанія анонсувала запуск нового інвестиційного інструменту NFT-компаній під назвою Metaversal.

Джанкарло керував CFTC з 2017 до 2019 року. Під його керівництвом регулятор схвалив торгівлю біткоін-ф’ючерсами.

Після своєї відставки колишній чиновник очолив некомерційну організацію Digital Dollar Project, що просуває ідею випуску національної цифрової валюти, та інвестував у криптовалютний хедж-фонд BlockTower Capital.

У квітні 2021 року Джанкарло увійшов до ради директорів криптолендингової платформи BlockFi. Через чотири місяці після призначення він залишив склад правління, але продовжив співпрацю з фірмою як консультант.

Нагадаємо, у грудні колишній глава CFTC заявив, що визначати легітимність активів чи цінних паперів має ринок, а не регулятори.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.