Новини Coinbase

Coinbase затримує торги USDT через проблеми з API

Coinbase заявила, що продовжує роботу над серверною частиною, поки розв’язувати проблему.

Coinbase затримав запуск торгів на стаблкоіні Tether (USDT), до наступного місяця з посиланням на постійну проблему з інтерфейсом прикладного програмування його професійної платформи (API).

Coinbase оголосила в середу через твіт, що вирішила ще більше відкласти запуск Coinbase Pro до 18:00 за тихоокеанським часом (1:00 UTC) 3 травня.

Це вже другий раз за два дні, коли компанія вирішила відкласти торгівлю USDT після того, як у вівторок оголосила про свій намір відновити торгівлю.

Хоча перекази залишаються доступними, платформа для торгівлі криптовалютою США заявила, що працює над тим, щоб вирішити проблему з її основним API та обміном.

«Ми продовжуємо розгортати сервіси на сервері, щоб масштабувати і підтримувати обмін і хочемо використати цей час, щоб зробити обмін більш надійним», – йдеться в повідомленні біржі в окремому твіті.

Coinbase вирішила розмістити USDT 23 квітня, на превеликий подив криптоспільноти, яка час від часу вдавалася в питання, чи повністю забезпечений стаблкоін доларами США.

Раніше в цьому місяці Coinbase стала публічною на біржі Nasdaq через прямий лістинг під тікером $ COIN.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *