Новини Coinbase Pro

Coinbase Pro оголошує про підтримку USDT на Ethereum

Зокрема, на професійній торговій платформі Coinbase будуть перераховані USDT на основі ERC-20, хоча стейблкоін працює і в інших мережах блокчейнів, включаючи Tron. У повідомленні в блозі, котрий пояснює цей крок, Coinbase повідомила, що «підтримка USDT зазвичай буде доступна в юрисдикціях, які підтримуються Coinbase, за винятком штату Нью-Йорк. Торгівля розпочнеться о 18:00 за тихоокеанським часом (PT) понеділка, 26 квітня, якщо будуть дотримані умови ліквідності. Зверніть увагу, що Coinbase підтримує тільки ERC-20 USDT, що працює на блокчейні Ethereum ».

Розвиток відбувається трохи більше ніж через тиждень після прямого лістингу Coinbase на фондовій біржі Nasdaq. Більш того, додавання USDT в Coinbase Pro відбулося всього через два місяці після того, як Tether, оператор USDT, розрахувався з Генеральним прокурором Нью-Йорка після багаторічного розслідування, яке почалося в 2019 році. В рамках цього врегулювання Tether і криптобіржа Bitfinex погодилися виплатити 18,5 мільйона доларів і Tether буде щоквартально надавати NYAG документацію щодо підтримки резервів USDT.

Coinbase у своєму блозі повідомляє, що при отриманні достатньої ліквідності Pro буде підтримувати серію торгових пар для USDT.

«Після того, як на платформі буде встановлено достатню кількість USDT, торгівля на наших BTC-USDT, ETH-USDT, USDT-EUR, USDT-GBP, USDT-USD і USDT-USDC буде запущена в три етапи, тільки лімітна і повна торгівля », – заявили в компанії. «Якщо в якийсь момент одна з нових книг замовлень не відповідає нашій оцінці здорового і впорядкованого ринку, ми можемо залишити книгу в одному стані протягом більш тривалого періоду часу або призупинити торгівлю відповідно до наших Правил торгівлі».

Coinbase також зазначила, що «USDT ще не доступний на Coinbase.com або через наші споживчі мобільні додатки. Ми зробимо окреме оголошення, якщо і коли ця підтримка буде додана ».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *