3 Березня 2023 в 21:18
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Coinbase купує керівника криптовалютними активами

Coinbase
Share this page to Telegram

Криптобіржа Coinbase купила керуючого криптовалютними активами One River Digital Asset Management

Криптовалютна біржа Coinbase купила інституційного керівника цифровими активами One River Digital Asset Management (ORDAM). Про це йдеться у блозі компанії.

One River Digital є дочірньою компанією One River Asset Management і має реєстрацію Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC). Повідомляється, що компанія стане «основою» консультаційної служби Coinbase для інституційних клієнтів, проте подробиці та умови угоди невідомі.

Після покупки голова та директор з інвестицій ORDAM Ерік Пітерс залишиться на своїй посаді. ORDAM продовжить роботу як незалежну організацію і буде відокремлена від торгового та біржового бізнесу Coinbase.

Угода відбулася в рамках мети Coinbase вийти за рамки основного бізнесу роздрібної торгівлі через падіння обсягу транзакцій. Управління інституційними інвестиціями — частина нової стратегії, як і перехід у сектор розробників через нову базу блокчейнів другого рівня.

«Coinbase та ORDAM поділяють ідеал, заснований на розумному управлінні ризиками, риса, яка дозволила обом фірмам успішно впоратися з недавніми ринковими потрясіннями. У культурному плані наші дві організації тісно пов’язані у використанні можливостей цифрових активів із безкомпромісним пріоритетом безпеки та надійності», — йдеться у заяві Coinbase.

ORDAM — провідний керівник цифровими активами з фокусом на надання інституційним клієнтам доступу до цифрових активів за допомогою надійних інвестиційних продуктів. ORDAM використовує Coinbase Prime для інвестиційних рішень для складних установ. Компанії укладають співпрацю у тому числі для створення інноваційної інфраструктури управління цифровими активами.

Оголошення про купівлю ORDAM було зроблено незабаром після того, як Coinbase та багато інших великих гравців криптогалузі відмовилися працювати з відомим галузевим банківським партнером Silvergate. Біржа припинила приймання депозитів та виведення грошей на Silvergate для клієнтів Prime. Тепер криптоплатформа також співпрацюватиме з Signature Bank як альтернативу проблемному банку.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар