Coinbase

Coinbase допоможе Facebook протестувати цифровий гаманець Novi

Facebook вибрала Coinbase кастодіальним партнером для пілотного тестування свого цифрового гаманця Novi. Про це найбільша американська біткоін-біржа повідомила в блозі.

В рамках пілота кастодіальний підрозділ Coinbase забезпечить безпеку коштів користувачів Novi за допомогою власного сервісу холодного зберігання та управління приватними ключами.

Учасники тестування зможуть придбати через акаунт у криптогаманці Pax Dollar (USDP) і використовувати стейблкоін для переказів між собою.

Засоби користувачів будуть зберігатися трастом Coinbase Custody і підпадуть під програму страхування на загальну суму $ 320 млн, відзначили в компанії.

Глава платіжного підрозділу Facebook Девід Маркус уточнив, що «невеликий пілот» пройде у двох країнах – США і Гватемалі. В ході проєкту користувачі зможуть «відправляти та отримувати гроші миттєво, безпечно і без комісії», додав він.

«Ми проведемо тестування основних функцій і наших операційних можливостей в області обслуговування клієнтів і дотримання нормативних вимог. Також сподіваємося, що це продемонструє новий варіант використання стейблкоіна – як платіжний інструмент », – пояснив Маркус.

За його словами, у Facebook не відмовилися від підтримки власної цифрової монети Diem. Стейблкоін запустять, як тільки його схвалять регулятори, підкреслив Маркус.

Нагадаємо, в серпні він повідомив про готовність Novi до запуску.

Тоді ж ЗМІ дізналися, що оператор гаманця веде переговори з емітентами стейблкоінів USD Coin (USDC) і USDP (тоді – Paxos Standard (PAX)).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *